Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Głubczyce - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala ogrzewana Zdzieszowice

Zdzieszowice(Głubczyce + 31 km)

4 000 zł500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni ok. 500 m2 położona w okolicy Zdzieszowic. Na ogrodzonym terenie , na którym znajduje się hala jest monitoring. Hala nie jest ogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł10 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wynajem wiat garażowych zlokalizowanych na ogrodzonym, monitorowanym terenie przy ul. Żerkowickiej w Opolu. Dane techniczne wiat: wysokość 3,15 m 4,00 m, szerokość 3,00 m 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

35 439 €10 938 m² 3,24 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn 10.938 m2, Ruda Śląska, trasa A4. Standard: wysokość 12m posadzka techniczna niepylna nośność min. 5T/m2 tryskacze esfr odporność ogniowa powyżej 4000 mj system sms.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Pyskowice,śląskie

3 080 zł220 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Witam Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 220 mkw. Wymiary hali 22 długości szerokości 10 m. Hala nie ogrzewana , posadzka kostka brukowa. Teren ogrodzony monitorowany. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Centrum,Racibórz(Głubczyce + 29 km)

8 600 zł435 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieruchomość położoną w Raciborzu, przy ulicy Kolejowej oznaczonej geodezyjnie jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Gorzyczki

Gorzyczki(Głubczyce + 48 km)

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo-garażowy o powierzchni ok. 200 m w miejscowości Gorzyczki, blisko węzła A1. Istnieje możliwość wynajęcia większej, mniejszej powierzchni o podobnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 zł520 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne