Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głubczyce

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Połowa domu z ogrodem i widokiem na Jeseniki - 89 m - Centrum Na sprzedaż wyodrębniona połowa domu (z odrębną księgą wieczystą) o powierzchni 89 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

89 m z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry - Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m , stanowiące 1/2 domu z odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

435 000 zł73,60 m² 5 910,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, duże mieszkanie Z balkonem. Na sprzedaż jasne I ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji o powierzchni 73.60 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Głubczyce,opolskie

9 928 zł5 160,80 m² 1,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia działki nr 738/26 obręb głubczyce wraz z jej składnikami w charakterze punktu pod.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł85 m² 4 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie z możliwością powiększenia w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

1 500 zł27,20 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowa kawalerka przy ul. Dworcowej w Głubczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Głubczyce

Głubczyce,opolskie

3 950 000 zł2 224,86 m² 1 775 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks budynków usługowo-handlowych Głubczyce, ul. Niepodległości 13 i 13a Działki nr: 293/10, 293/9, 292/27 Oferta na wyłączność. Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Głubczyce

Głubczyce,opolskie

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

*** Duża działka to ona tu rządzi. *** Jeśli szukacie domu dla swojej rodziny, ale jednocześnie zależy Wam na dostępie do rozległych terenów, np. pod gospodarstwo, uprawy lub inną działalność, to.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł86,21 m² 4 871,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne, przestrzenne mieszkanie w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Fabryczna

Głubczyce,opolskie

680 000 zł1 713 m² 396,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Budynki komercyjne w strefie usługowo-przemysłowej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1990m 2 zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym, budynkiem technicznym, budynkiem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł76,08 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, usytuowanej w malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże mieszkanie w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na I piętrze budynku, składający się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

179 000 zł85,39 m² 2 096,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Wygoda która zostanie z Wami na lata *** Duże, pięknie doświetlone pokoje, obszerna kuchnia oraz wygodna łazienka. Wszystko to znajduje się na komfortowej kondygnacji, z której będziecie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Głubczyce

Głubczyce,opolskie

239 000 zł155 m² 1 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

*** Spokój, przestrzeń i bliziutko miasta *** Dom jest pięknie położony. Wśród otwartej, spokojnej przestrzeni, a jednocześnie tak blisko miasta. W środku czeka świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,10 m² 4 988,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Wygodne wnętrze z miejscem na Wasze pomysły ** Ma wygodny układ z dwoma, ustawnymi pokojami i dużą kuchnią. Jest też loggia. Możliwość podniesienia standardu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł68,70 m² 4 643,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** ** Gotowe do zamieszkania i bezczynszowe! ** To wyjątkowa oferta - i to z kilku powodów. Takie miejsca pojawiają się naprawdę rzadko. Kameralne położenie, absolutny brak czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Unikalna przestrzeń miejsce, które daje więcej *** Są mieszkania zwyczajne - w blokach, na osiedlach. A są też te prawie niezauważalne kameralne, inne, takie, które zawsze dają coś.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł74,16 m² 4 247,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 74 m2 przy ulicy Jana III Sobieskiego w 2-pietrowym bloku po termomodernizacji. 3 pokoje (jeden z aneksem kuchennym), łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

215 000 zł47,30 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Twoje miejsce na start w świetnym położeniu ** Idealne na start dla młodych osób szukających swojego pierwszego mieszkania. Ma fajny układ wnętrza - szybko urządzicie je po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45,10 m² 4 412,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone przy ul. Ratuszowej 25 w Głubczycach. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

1 450 000 zł205 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom w Głubczycach z ogrodem, gabinetem / biurem i najwyższym standardem wykończenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Głubczycach (woj. opolskie) - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Głubczyce,opolskie

1 518 zł61 m² 24,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący przetarg: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów Młodzieży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Głubczycach przy ul. Krakowskiej Oferujemy funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Głubczyce

Głubczyce,opolskie

449 000 zł350 m² 1 282,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy lokal 350m w Głubczycach! Duża, otwarta przestrzeń ok. 253 m - idealna pod: *fitness *gabinety *biuro *studio *magazyn lub handel specjalistyczny. Świetny układ, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

225 000 zł46 m² 4 890,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie w Głubczycach przy ul. Krakowskiej Oferujemy funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Śląska

Głubczyce,opolskie

270 000 zł45 m² 6 040,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie składające się z dwóch pokoi (duży pokój z loggią), kuchni, przedpokoju, łazienki z wc o powierzchni użytkowej 44,70 mkw. oraz pomieszczenia przynależnego (piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

1 549 000 zł205 m² 7 556,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Słowackiego

Głubczyce,opolskie

499 000 zł350 m² 1 425,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głubczyce,opolskie

1 549 000 zł205 m² 7 556,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Głubczyce,opolskie

272 000 zł74 m² 3 694,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Idealna oferta dla rodzin, które pragną wprowadzić się bez konieczności wykonywania remontów! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73,62 m2, usytuowane na II piętrze przy ul. Kościuszki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Parkowa

Głubczyce,opolskie

120 000 zł300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ogród z budynkiem murowanym dach nowy 60 m z piwnicą Głubczyce, ul. Parkowa Na sprzedaż oferuję ogród o powierzchni ok 3 ary wraz z murowanym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Głubczyce

Głubczyce,opolskie

1 100 000 zł1 990 m² 552,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta w obrębie zwartej i zorganizowanej zabudowy miejskiej o dominującej funkcji budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Głubczyce,opolskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, oferuję mieszkanie które mieści się przy ulicy Ratuszowej w samych Głubczycach. Lokalizacja jest bardzo dobra z uwagi na niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Śląska

Głubczyce,opolskie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Lokal mieszkalny składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc o powierzchni użytkowej 43 mkw. oraz pomieszczenia przynależnego - piwnicy o pow. 11,30 mkw. wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Głubczyce

Głubczyce,opolskie

750 000 zł1 713 m² 437,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Głubczyce,opolskie

289 000 zł74 m² 3 925,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Głubczyce,opolskie

170 000 zł61 m² 2 782,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. 170 000 zł. Do negocjacji. Lokalizacja nieruchomości z całą niezbędną infrastrukturą na wyciagnięcie ręki. To dobra propozycja dla poszukujących 2 lub 3 pokojowego mieszkania pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij